Refund Policy

ainusmote.com (edaspidi Veebipood) 

Taganemisõigus

1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud tutvumiseks. Selle käigus tuleb tagada, et kauba ja selle pakendi seisukorda ei halvendataks. 
4.Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija on toodet juba kasutanud, viisil, mille tõttu ei saa seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.
5. Kauba tagastamiseks tuleb taganemise soovist teada anda emaili aadressil ainusmote@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
7. Ostja on kohustatud kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
8. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
9. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
10. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Kaupade tagastamine

Ainus Mõte kaubad saad tagastada pakiautomaadi teel.
Kauba vahetamiseks peab klient kirjutama ainusmote@gmail.com.